Schwarzkopf Professional morgen voordelig bezorgd? - Zijn spullen (2023)

Schwarzkopf Professionalbestaat al heel lang, want het bedrijf werd in 1898 opgericht door Hans Schwarzkopf als een familiebedrijf gevestigd in Berlijn. Tegenwoordig is Schwarzkopf Professional over de hele wereld vertegenwoordigd met een gemeenschappelijke band: een passie voor haar.Het team staat erop dat ze één zijn, verenigd door hun liefde voor haar. Terwijl het hele team streeft naar perfectie, bruist het kantoor van de energie. En dat zie je terug in de producten. Ze blijven creëren, verfijnen en innoveren. Niets is gek! Ze brengen het product echt tot leven. Wat een stemming verloor het, ze bracht het weer tot leven. Ze heroverwegen, herzien en innoveren. "Ze zijn altijd ... het haar opnieuw aan het uitvinden", zoals ze zo treffend zeggen.

De geschiedenis van Schwarzkopf Professional

Als je echt wat inspiratie wilt, raden we deze aanVideodie de geschiedenis van Schwarzkopf Professional prachtig weergeeft. Ons team is enthousiast! De video is gewoon geweldig! In de video leer je stap voor stap hoe Schwarzkopf de afgelopen 120 jaar het gezichtsvermogen heeft gemeten. Dus staan ​​ze ook achter hun producten, wetende dat je kwaliteit krijgt met de producten van Schwarzkopf Professional.

Wat zijn de haarverzorgings- en stylinglijnen van Schwarzkopf Professional?

In de afgelopen 120 jaar zijn er veel mooie lijnen bijgekomen, hieronder vindt u het huidige assortiment van Schwarzkopf. Er zijn tussenlijnen die meerdere productlijnen bevatten, ingedeeld naar haartype en/of wensen. Zo weet je dat er altijd iets tussen zit. Ook het design van de haarproducten is een echt pareltje. Is Schwarzkopf Professional geschikt voor jouw haar? Zeker ja! Als u niet zeker weet wat het beste bij uw sloten past, vraag dan ons team om hulp[e-mail beveiligd]

We zetten alle Schwarzkopf lijnen op een rij die we in ons assortiment hebben:

[3D] mannen
Deze lijn is speciaal ontwikkeld voor mannen en heeft 3 verzorgingseffecten:
1. Activeert de haarwortels
2. Verfrist de hoofdhuid
3. Versterkt het haar

BC Bonacure
Bonacure heeft haarverzorgingsproducten voor iedere haarbehoefte en is op basis van alle haartypes onderverdeeld in alle mogelijke productgroepen. Of je nu grijs, krullend, blond, donker, droog of schilferig haar hebt, Schwarzkopf Professional heeft voor ieder wat wils:
-Hyaluronzuur vocht kick
-Peptide reparatie redding
-Kleurbevriezing pH 4,5
-Verhoging van het collageenvolume
-T10+ tijdherstel
-vezel sterkte
-zonnecreme
-vorming van de hoofdhuid
-van kroezen

Bonacure wonderolie
Bonacure Miracle Oil is onderdeel van het assortiment van BC Bonacure, maar dat leggen we apart uit. Deze lijn bevat oliën die je krullen een mooie en intense glans geven. Daarnaast maakt het je haar zacht en zijdeachtig. Iedereen dacht dat Miracle Oil was gemaakt om te voldoen aan de behoefte van het haartype aan voeding en glans.

gek op krullen
Alles voor krullend haar bij ons! Mad about Curls-producten combineren zachte reinigingsrecepten met het revolutionaire Aquarine-complex. De formules hydrateren en versterken het haar intensief, voeden het en creëren een gedefinieerde vorm die aanvoelt en bescherming biedt tegen breuk en hitte. Dit benadrukt en verfraait de originele haarstructuur.

(Video) Rich Pregnant vs Broke Pregnant in Jail / 7 Funny Situations by GOTCHA!

gek op lengtes
Schwarzkopf Mad About Lengths is een holistische haarverzorgingsroutine die het haar intensief hydrateert vanaf de wortel met lichtgewicht formules. Lang haar dat er zwaar uitziet behoort tot het verleden. Nu is het tijd voor lang, glanzend haar dat recht valt en een geweldige gezondheid uitstraalt. Dat betekent dat u minder vaak hoeft te rekenen voor een grote knipbeurt, en dat is wat u wilt! Laat je lange haar met de juiste verzorging nog langer groeien en voorzie op natuurlijke wijze in de behoefte van je haar.

BLOND
Dit is het complete kleur- en verzorgingsmerk dat zich echt richt op mooie blonde lokken. Blondines worden gekenmerkt door hun prachtige krullen, dus verwacht een uniek resultaat of blonde perfectie. BLONDME is ontwikkeld door Schwarzkopf Professional omdat verschillende haarwortels en fijne haarstructuren het niet altijd gemakkelijk maken om het perfecte blond te creëren. Als je donker haar hebt, is het niet zo eenvoudig om een ​​mooie koele blonde kleur te krijgen. Nu hoeft het niet meer ingewikkeld te zijn. Met de BLONDME lijn heb je alles wat je nodig hebt. Ontkleuren en kleuren was nog nooit zo makkelijk als nu. En het oog wil ook wat, en er is ook aandacht.

IGORA

Welkom in de wereld van kleuren! Als je IGORA ROYAL zegt, bedoel je intense, ware kleuren in high definition met compromisloze dekking en ongeëvenaard kleurbehoud. Dat wil zeggen, mooie en kleurrijke krullen met zo'n intense kleur waar je intens vrolijk van wordt.

IGORA garandeert 100% perfecte dekking van grijs haar en dik, resistent haar. Hoe moeilijk de omstandigheden ook zijn, met IGORA krijg je maximale intensiteit en zeer heldere en scherpe kleurrichtingen. Met andere woorden, echte kleur. Dankzij high-definition technologie heb je na het kleuren stralend haar, of het nu vol is of een andere creatie zoals balayage.

OSiS+
Alles wat je nodig hebt om een ​​creatief kapsel te creëren. Met deze lijn creëer je textuur voor je haar en verdeel je het in alle mogelijke aspecten zodat je precies kunt uitzoeken welk product bij jouw haarbehoefte past:
- Lichte tot zeer sterke controle
- Van steil haar tot krullend haar
- Textuur voor kort tot lang haar
- Van glanzend tot mat
- Van naturel tot gestructureerd
- Van glans tot hold

Glasvezel
Schwarzkopf Professional Fiberplex is het eerste bond enforcing systeem van Schwarzkopf Professional. Het Bond Enforcing System zorgt ervoor dat je haar wordt beschermd tijdens het bleken, oplichten of kleuren.

Silhouet

(Video) Film Theory: Paw Patrol Is DARKER Than You Think!

Schwarzkopf Silhouette is een lijn geschikt voor alledaagse kapsels en een natuurlijke en subtiele look. De producten geven je haar een mooie, natuurlijke uitstraling zonder het onnodig te verzwaren.

ID doen croma
Chroma ID bestaat uit Color Masks en Bonding Masks in alle mogelijke kleuren. Ze verzorgen je haar en geven je haar tegelijkertijd een kleuropfrissing of een tijdelijke kleur als je eens wat anders wilt! Je haar wordt sterker, zachter en zijdezacht en ziet er prachtig glad uit!

wezens
Dit is de eerste permanente, ammoniakvrije olieverf met Phytolipid-technologie. Het levert de meest natuurlijke kleurresultaten, met respect voor de verschillende tinten van je haar. Kleurstoffen zijn 100% grijsdekkend, ammoniakvrij en geurloos.

natuurlijke stijl
Wat je kapsel ook is, vocht is uiterst belangrijk wanneer je producten gebruikt om krullen of golven te creëren en om textuur aan je haar te geven.Natural Styling Hydrowave is het nieuwe transformatiesysteem met aloë vera, dat de natuurlijke vochtbalans van het haar in stand houdt met 15% extra vocht.

Welke Blond Me producten passen bij mijn blonde haarkleur?

Blonde lokken zijn al jaren de stijlicoon-look. Het Blond Me assortiment heeft alles voor (natuurlijk) blond. Van bleken tot verzorging en styling, je hebt een vriend voor het leven gevonden in Blond Me. Het design van Schwarzkopf Professional Blond Me is dan ook buitengewoon mooi. Absoluut eigentijds, mooi en elegant tegelijk. Schwarzkopf Professional Blond Me heeft hun producten onderverdeeld in 3 “types” blondtinten die kunnen worden gemengd en gematcht omdat geen twee blondtinten hetzelfde zijn!

  • Allemaal lichtblond- voor fijn tot normaal haar
  • Alle rijke blondines- voor normaal tot weerbarstig haar
  • koele blondines- voor geblondeerd haar

Welk assortiment van Mad About is geschikt voor mijn haar?

Mad About heeft in totaal drie regels, laten we ze alle drie uitleggen:

gek op krullen
Prachtig gekrulde lokken die dansen van vreugde, allemaal dankzij het Mad About Curls-assortiment. Deze briljante lijn is speciaal ontwikkeld voor vrouwen met mooie, natuurlijke krullen. Deze lijn is ook geschikt voor mannen met mooie krullen. Schwarzkopf Professional vindt dat natuurlijk haar moet kunnen glanzen zonder onnodige toevoegingen. Daarom hebben ze Mad About Caches & Ondas gemaakt. Je kunt de haarproducten van Mad About Curls volledig aanpassen aan jouw prachtige krullende lokken. Wil je alles weten over deze lijn, dan verwijzen we je graag door naarSchwarzkopf Professional is gek op krullenboek pagina. Alle informatie vind je hier!

gek op lengtes
Mooie lange krullen, daar moet je van genieten! Deze lijn voldoet aan de behoeften van lang haar, een geweldige lijn geweldige haarproducten! Mad About Lengths is een holistische haarverzorgingsroutine die lichtgewicht formules gebruikt om het haar intens te hydrateren van aanzet tot punt. Je haar zal zacht vallen en stralen van gezondheid! Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar deSchwarzkopf Professional is gek op lengtesop onze website waar u meer informatie kunt vinden over deze lijn.

(Video) Scott Ritter: Ukraine cannot win this war. It's a 'fantasy.'

Is Schwarzkopf Igora duurzaam?

Het is als! Vanaf maart 2021 heeft Igora een nieuwe gemoderniseerde verpakking. De verpakking is gemaakt van gerecycled materiaal, wat een hoop plastic bespaart. Dit scheelt jaarlijks veel, namelijk:

  • 80 ton plastic
  • 350 ton aluminium
  • 340 jouw rol

Heeft Schwarzkopf Professional ook een zilvershampoo?

De zilvershampoo is op dit moment echt de go-to voor iedere blondine, of het nu gaat om naturel blond of gekleurd. De slimme koppen van Schwarzkopf Professional willen natuurlijk niet ontbreken en hebben ook een hele mooie zilvershampoo op de markt gebracht. dat is deSchwarzkopf neemt afscheid van geel.

Maar Schwarzkopf Goodbye Yellow is niet de enige zilveren Schwarzkopf shampoo in ons assortiment. OSchwarzkopf Bonacure pH 4,5 Colour Freeze Silver ShampooHet is ook een gepigmenteerde zilvershampoo voor koele haartinten. Color Freeze Silver Shampoo heeft subtiele blauwpaarse kleurstoffen om het haar op te frissen en een koele tint te geven, terwijl verzorgende ingrediënten de haarconditie verbeteren.

Het kan natuurlijk niet anders dat er in de Blond Me lijn ook een zilvershampoo zit. dit is datSchwarzkopf Blonde ikKoele blondshampoo.Deze shampoo reinigt en verzorgt zacht het fijnste lichte en gekleurde haar. De shampoo helpt de gele tinten te neutraliseren zonder de haarkleur te veranderen voor meer blonde glans. Waar veel zilvershampoos je föhn droger achterlaten, maakt deze shampoo je haar zijdezacht. Het Bond Creation System met Velvet Flower Protein Complex herstelt de innerlijke haarstructuren en zorgt voor een heerlijk zacht en soepel haargevoel.

Is Schwarzkopf Professional vrij van schadelijke ingrediënten?

Tegenwoordig worden we ons steeds meer bewust van welke ingrediënten er in een product zitten en hoe het product gemaakt wordt. Etiketten worden vaker gelezen dan vroeger, een beetje geweten! Natuurlijk begrijpen we dat je de beste verzorging voor je haar wilt en het wilt beschermen tegen onnodige ingrediënten. Steeds vaker wordt er tegenwoordig ook gezegd: ''Vermijd parabenen, sulfaten, siliconen, minerale oliën, alcohol en...''! Nou, we zijn het er gedeeltelijk mee eens, maar het is ook belangrijk om aandacht te besteden aan je persoonlijke doel en de behoeften van je haar. Gebruik je vaak een verwarming? Het is dus aan te raden om het haar te beschermen met een hittebeschermer, maar deze bevat meestal siliconen die een beschermend laagje om het haar leggen. En er zijn soorten alcohol waar je na bijvoorbeeld de Curly Girl methode niet meer zonder hoeft, omdat er zoveel soorten alcohol zijn. Besteed daarom extra aandacht aan uw persoonlijke wensen en doelen om tot het beste resultaat te komen. Als sulfaat- en parabenenvrije haarproducten heeft Schwarzkopf Professional haarproducten met bijvoorbeeld sulfaten en parabenen in het assortiment. Bij elk product staat vermeld of het betreffende product vrij is van sulfaten en/of parabenen. Wordt er niets weergegeven? Het product kan dus sulfaten en/of parabenen bevatten.

Biedt Schwarzkopf Professional ook droogshampoos aan?

Wie kent het niet: te veel slapen, vreselijk rennen, maar het gevoel hebben dat je je haren moet wassen... Op dit punt kun je nog meer gebruik maken van het feit dat droogshampoo al was uitgevonden, want wat een uitvinding! De redder in nood wanneer je weinig tijd hebt, maar natuurlijk ook wanneer je je wasgoed bewust wilt uitstellen. Schwarzkopf Professional heeft ook verschillende droogshampoos om uit te kiezen, bekijk deze eens:

Schwarzkopf Osis+ textuur update poeder
Deze droogshampoo geeft je haar een echte verfrissing tussen de wasbeurten door. De stof zit in poedervorm die direct op de wortels gestrooid kan worden. Vet haar is verleden tijd en geeft volume en structuur!

Schwarzkopf Osis + Frisse Textuur Droogshampoo Espuma
Deze droogshampoo is een licht schuimende formule die je haar verfrist zonder dat je een andere shampoo hoeft te gebruiken, waardoor het lekker fris blijft tussen de wasbeurten door. Daarnaast geeft het direct volume aan het haar vanaf de wortels zonder productresten achter te laten. Overtollig vet wordt geabsorbeerd en futloos haar krijgt zijn textuur terug.

Is Schwarzkopf Professional haarkleuring ammoniakvrij?

Schwarzkopf heeft een speciaal assortiment ammoniakvrije permanente olieverf met fytolipidentechnologie:Schwarzkopf-essentie. Dit is de eerste permanente olieverf van Schwarzkopf Professional zonder ammoniak, die de meest natuurlijke kleurresultaten behaalt en de verschillende tonen van je haar respecteert. Daarnaast zijn deze kleuren 100% grijs en geurloos.

Is de Curly Girl Methode van Schwarzkopf Professional bewezen?

Ken jij de curly girl methode al? Als je een man met krullend haar bent, heb je de term waarschijnlijk al eerder gehoord. De Curly Girl Methode is speciaal ontwikkeld om je krullen zo goed mogelijk te verzorgen zodat je er weer van kunt houden! De basisprincipes van de Curly Girl methode zijn eigenlijk om "schadelijke" ingrediënten te vermijden en veel natuurlijke ingrediënten te gebruiken. was je nieuwsgierig Lees in onze blog:De Curly Girl-methode: De A en Z

Schwarzkopf Professional heeft ook een GC goedgekeurd product voor je krullen:Schwarzkopf Professional Osis+ veerkrachtige krullen.Dit is een krulversterker voor fijn tot medium haar. Je krullen krijgen een mooie definitie en stuiteren met meer volume. Het is ook geschikt voor fijn haar en voelt niet plakkerig aan.

Waar kan ik mijn ervaringen met de producten van Schwarzkopf Professional delen?

Naast de tutorials die we in de vorige vraag noemden, kun je ook veel leren van de ervaringen van anderen. Wat vonden ze van het product, de textuur, de substantie of misschien de geur? U kunt feedback achterlaten op onze productpagina's. Natuurlijk is elk haar anders en reageert iedereen anders op een product, maar het is altijd leuk om deze reacties te lezen! Een voorbeeld:

Schwarzkopf Osis+ veerkrachtige krullen (4,7/5 sterren):

"Ruikt lekker, krullen zijn mooi golvend, niet pluizig, vallen goed door het haar en plakken niet. Ik heb fijn haar met matige krullen."

von:

''Dunne gel en gelukkig is deze verpakking CG safe''

Wil je ook een reactie achterlaten? Dat kan! Ga dan naar het product waar je over wilt schrijven en klik op de knop:Schrijf je eigen feedback.

Waar kan ik mijn vraag over Schwarzkopf stellen?

Wij wensen u veel plezier bij het shoppen bij Schwarzkopf Professional op Haarspullen.nl. Wij garanderen dat als je je bestelling voor 23.30 uur plaatst, deze dezelfde dag wordt verzonden. Heb je een bestelling van € 35,- of meer, dan wordt je bestelling gratis verzonden. We bieden ook de mogelijkheid om achteraf te betalen, wat altijd handig is.Heb je een dringende vraag, mail of bel dan gerust met ons team. Laat ons u helpen de juiste producten voor uw haarbehoeften te vinden!

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Wyatt Volkman LLD

Last Updated: 03/06/2023

Views: 6042

Rating: 4.6 / 5 (46 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Wyatt Volkman LLD

Birthday: 1992-02-16

Address: Suite 851 78549 Lubowitz Well, Wardside, TX 98080-8615

Phone: +67618977178100

Job: Manufacturing Director

Hobby: Running, Mountaineering, Inline skating, Writing, Baton twirling, Computer programming, Stone skipping

Introduction: My name is Wyatt Volkman LLD, I am a handsome, rich, comfortable, lively, zealous, graceful, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.